Poděkování za Tříkrálovou sbírku 2017

9.1.2017
Datum ukončení:
31.1.2017

Letošní Tříkrálová sbírka je za námi a tentokrát byla opravdu zimní. Do ulic orlickoústeckého okresu vyšlo ve dvacetistupňových mrazech více než dva tisíce odvážných dobrovolníků, aby potěšili lidi přáním štěstí, zdraví a pokoje, aby jim přinesli informace o činnosti Charity a nabídli možnost přispět potřebným.

V dnešním světě se někdy zdá, že nás víc věcí dělí, než spojuje. Tříkrálová sbírka je ale krásným příkladem toho, že dokážeme dobře spolupracovat na společném díle. Charita, obecní úřady, farnosti, občanské spolky, stovky dobrovolníků a tisíce lidí přijímají TS jako smysluplnou akci, do které se každý svým dílem už 17 let obětavě zapojuje.

Jako organizátor akce a příjemce vybraných peněz vyjadřuje Oblastní charita Ústí n. O. upřímné poděkování všem, kdo se na TS podílejí.

Podrobné výsledky budou známy po ověření dokumentace a najdete je postupně na webu OCH www.uo.charita.cz

Iva Marková, tel. 734 769 713, markova.iva@orlicko.cz

V obci Ostrov se v letošním roce vybralo 16.645,-Kč

28. 6. Lubomír