zář 20

Nohejbalo-volejbalový turnaj v Ostrově

TJ Sokol Ostrov Vás srdečně zve dne 20.9. 2014 na letošní poslední Nohejbalo-volejbalový turnaj, který se jako vždy uskuteční na hřišti vedle ZŠ Ostrov.

zář 16
zář 04
zář 03

TJ Sokol Ostrov vypisuje výběrové řízení na provozovatele hostinské činnosti v obci Ostrov.

srp 16

Sportovní den v Ostrově

Dne 16.8.2014 hodin pořádá TJ SOKOL Ostrov Sportovní den pro děti a dospělé.

srp 09
čec 31

Omezení ordinačních hodin Mudr. Mertlíka v Dolní Dobrouči

Ve čtvrtek 31.7 a v pátek 1.8.2014 je ordinace Mudr. Mertlíka v Dolní Dobrouči z důvodu dovolené uzavřena. Zástup je zajištěn na dětské poloklinice v Ústí nad Orlicí u Mudr. Brádkové.

čec 26

Ukončení výtvarného sympozia - Hlína festu

HlinaFest-ukonceni-letak_final.pdf

čec 10

Výběrové řízení na pozici referent/ka odboru životního prostředí při MěÚ Lanškroun

Tajemník městského úřadu vyhlásil výběrové řízení na obsazení volného pracovního místa - referent/ka odboru životního prostředí - agenda ochrany přírody a krajiny. Pracovní poměr bude uzavřen na dobu neurčitou od 1. září 2014. Přihlášky se mohou podávat do 24.07.

čen 24

Očkování psů proti vzteklině

V úterý 24.6.2014 od 18:15 do 18:45 se u prodejny Konzumu  uskuteční očkování psů proti vzteklině.