pro 30

Omezení provozní doby Obecního úřadu v Ostrově

Ve dnech 30. a 31. prosince 2015 bude  Obecní úřad v Ostrově uzavřen, z důvodu čerpáni řádné dovolené.

pro 17
pro 13
pro 07
lis 29

Obec Ostrov pořádá zájezd do divadla

Zájezd do divadla Studia DVA v Praze se uskuteční 29.11.2015, na představení "Vánoční koleda". Cena 500,-- Kč (vstupné + doprava) plakát na vánoční koledu 2.pdf

čen 13
kvě 21
bře 31

Informace pro spotřebitele

Informace pro spotřebiteleJako spotřebitel se do nepříjemné situace může dostat každý z nás, proto vám přinášíme informace, jak se co nejefektivněji domoci svých práv s pomocí Spotřebitelské poradny dTestu:1.

bře 31

Služby Finančního úřadu Ústí nad Orlicí v prostorách Městského úřadu Lanškroun

Občané Lanškrouna a přilehlých obcí budou moci podat daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob za uplynulé zdaňovací období v malé zasedací místnosti Městského úřadu Lanškroun (přízemí radnice, nám. J. M. Marků 5) a to ve dnech 23., 24, 30. a 31. března t. r.