Úvod > Dění v obci > Aktuality > „Ostrovačky“ v soutěži „Bikiny fitness”

Datum konání:
30.5.2018
Datum ukončení:
31.12.2018

V letošních jarních soutěžích „Bikiny fitness“ reprezentovaly sportovní oddíl - Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun – sestry Eliška a Bára Benešovy.

V těchto sportovních kláních „fitnessky“ vystupují na závodním pódiu v plavkách a skupina rozhodčích hodnotí dle přísných pravidel nejen jejich vytvarované postavy v předepsaných pózách, ale i sympatické a příjemné vystupování. Tento rok Eliška startovala poprvé v kategorii juniorek na Mistrovství Čech v Mladé Boleslavi a skončila na krásném 8. místě. Zúčastnila se i soutěže v kategorii žen, v Olomouci obsadila 11. místo a v České Lípě 9. místo. Dorostenka Bára se po ročním cvičení zúčastnila poprvé soutěže Mistrovství Čech v Mladé Boleslavi a obsadila 13. místo.

Takovýto úspěch ale není jen tak. Jsou to hodiny a hodiny dřiny strávené v posilovně, odříkání, upravená strava. Obě děvčata se po letošních úspěších chtějí nadále plně věnovat tréninku a „makat“ na svých vytvarovaných figurách, aby příští rok obsadila ještě lepší umístění.