Úvod > Dění v obci > Aktuality > Poděkování za Tříkrálovou sbírku

Poděkování za Tříkrálovou sbírku

13.1.2015

Poděkování za Tříkrálovou sbírku 2015

Oblastní charita Ústí nad Orlicí upřímně děkuje všem, kdo se podíleli na letošní Tříkrálové sbírce. Děkujeme našim asistentům v obcích,  zástupcům obecních úřadů a farnosti.

Děkujeme za vaše příspěvky do pokladniček - pro Charitu má tato sbírka velký význam, protože díky ní se nám daří podporovat některé služby, a pomáhat tak potřebným.  Děkujeme ale i za to, co se nedá změřit nebo spočítat – za radost, kterou koledníci rozdají svým přáním štěstí, zdraví a pokoje. Řada občanů bere toto přání velmi vážně,  už dopředu koledníky očekává a těší se na ně. Tříkrálová sbírka se tak za 15 let své existence stala nedílnou součástí společenského života a smysluplnou tradicí v mnoha obcích.

Prostředky z letošní Tříkrálové sbírky budou použity na zajištění služeb a projektů Oblastní charity, např. na činnost domácí hospicové péče nebo občanského poradenství.

Výsledky Tříkrálové sbírky a podrobnější informace najdete na www.uo.charita.cz

Děkujeme za vaši štědrost a přejeme mnoho dobrého v roce 2015.

Za Oblastní charitu Ústí nad Orlicí:

Iva Marková

Na Kopečku 356, Letohrad