Úvod > Dění v obci > Aktuality > Adventní a vánoční Lanškroun 2014

Adventní a vánoční Lanškroun 2014

28.11.2014
1.1.2015

Město Lanškroun ve spolupráci s Městským muzeem Lanškroun, Kulturním centrem Lanškroun a Římskokatolickou farností - děkanstvím Lanškroun Vás srdečně zvou na Adventní a vánoční Lanškroun 2014. Letošní novinkou je 28.11. v 16.30 hod. rozsvícení vánočního stromu. Každou adventní neděli (v době trvání adventních trhů) je možné na nádvoří zámku navštívit Ježíškovu poštu s „Vánočním mužem“- Weihnachtsmannem, podívat se na Svatou rodinu, dřevořezbu B. Šilara před vstupem do galerie, vyfotit se u osvětleného Nebeského anděla a prohlédnout si výstavu Vánoce ve světě a Lanškrounský betlém osobností B. Šilara. Adventní neděle budou vždy doplněny adventními trhy, které se budou konat od 13 – 18:00 hodin na nám. A. Jiráska.

Více zde......