Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Informace k připravované výstavbě optické sítě v obci

Informace k připravované výstavbě optické sítě v obciDatum konání:
24.3.2023
Datum ukončení:
16.4.2023

Vážení občané,

Nedávno jsme Vás informovali o připravované výstavbě optické sítě elektronických komunikací společnosti Cetin v naší obci, která bude budována v rámci dotačních programů Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky, které je rovněž zadavatelem této akce.

Pokud Vám dosud nepřišel dopis od společnosti Vegacom a.s., která zpracovává projekt k této akci, Vaše nemovitost s největší pravděpodobností nebyla zahrnuta do projektu z důvodu nesplnění zadávacích kritérií (stávající rychlost připojení) nebo nějakou chybou, což lze prověřit, případně změnit pouze u zadavatele. Na níže uvedené webovské stránce lze podat připomínku.

Postup pro připomínku na MPO je následující:

1/ www.mapainternetu.cz

2/ vyhledat konkrétní obec/ZSJ (=základní sídlištní jednotka)

3/ kliknut na název ZSJ

4/ vybrat daný objekt

5/ vznést připomínku (majitelem domu)

V případě jakýchkoli dotazů mne neváhejte kontaktovat na tel. čísle 725 091 216 nebo se stavte na úřadě.

Marta Schipplová, starostka