Úvod > Dění v obci > Aktuality > Poděkování za Tříkrálovou sbírku 2019

Poděkování za Tříkrálovou sbírku 2019

7.1.2019

Letošní Tříkrálová sbírka přinesla nejen radost a požehnání do našich domovů, ale především konkrétní pomoc pro lidi z našeho okolí, kteří ji potřebují. Sbírka je také krásnou ukázkou toho, že dokážeme i v dnešním světě spolupracovat na společném díle: Charita, obecní úřady, farnosti, občanské spolky, stovky dobrovolníků a tisíce lidí vidí v TS smysluplnou akci, do které se již 19 let obětavě zapojují.

„Naše dobré skutky jsou jako malinké hořčičné zrnko, jež se vůbec nepodobá nádhernému stromu, který z něho jednou vyroste. Přesto mají sílu a schopnost, aby přinesly trvalý užitek.“ Basil Veliký

Jako organizátor akce a příjemce vybraných peněz Oblastní charita Ústí nad Orlicí upřímně děkuje všem vám, kteří jste se na Tříkrálové sbírce podíleli buď jako dobrovolníci nebo přispěvatelé.

Podrobné výsledky najdete na webu OCH www.uo.charita.cz

Všichni koledníci a organizátoři jsou zváni 4.2.2019 na divadelní představení „Vyprávění starého vlka aneb pravda o Karkulce“ v 18 h. v Orlovně Letohrad-Orlice.

Markéta Drmotová

734 769 713

V obci Ostrov se v letošním roce vybralo 22.280,-Kč

Děkujeme koledníkům a všem kteří přispěli.