Úvod > Dění v obci > Aktuality > Skládka větví - upozornění

Skládka větví - upozornění

31.5.2023

Upozorňuji všechny spoluobčany, že skládka, kterou máme po pravé straně cesty směrem k závodišti je pouze a jenom na VĚTVE. Nepatří sem tedy žádný jiný odpad jako je listí, tráva, pařezy, piliny, hlína, a už vůbec ne kameny, betony, pražce, popel s hřebíky a další věci, které tam stále někdo naváží.

Původně jsme tento depozit větví zakládali s tím, že větve necháme vždy jednou za čas seštěpkovat. Ze začátku to fungovalo, bohužel v posledních letech nám to ten ostatní odpad několikrát znemožnil.

Pokud se situace nezlepší, budeme nuceni depozit větví zrušit a najít jiné řešení likvidace větví, které nám však může navýšit náklady na systém odpadového hospodářství a tím poplatky za odpad pro nás všechny.

Marta Schipplová

starostka

Toto nám tu přibylo v posledních dnech

IMG-20230424-WA0000.jpgIMG-20230420-WA0001.jpgIMG-20230424-WA0002.jpg