kvě 21

dub 02
bře 31

Informace pro spotřebitele

Informace pro spotřebiteleJako spotřebitel se do nepříjemné situace může dostat každý z nás, proto vám přinášíme informace, jak se co nejefektivněji domoci svých práv s pomocí Spotřebitelské poradny dTestu:1.

bře 31

Služby Finančního úřadu Ústí nad Orlicí v prostorách Městského úřadu Lanškroun

Občané Lanškrouna a přilehlých obcí budou moci podat daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob za uplynulé zdaňovací období v malé zasedací místnosti Městského úřadu Lanškroun (přízemí radnice, nám. J. M. Marků 5) a to ve dnech 23., 24, 30. a 31. března t. r.

bře 27

Společnost SOMA spol. s r. o. hledá pro své zaměstnance podnájem

Společnost SOMA spol. s r. o. hledá pro své zaměstnance podnájem v této lokalitě. Jedná se o byty 2+kk a 1+kk (případně 2+1, 1+1, garsonka) částečně vybavené - kuchyňská linka s vařičem a samostatné sociální zařízení podmínkou. Zn.: Spěchá.